TOG BAZAR

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan bir değişim ve dönüşüm projesi. Aralık 2002’de kurulan vakıf, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlıyor. Toplum Gönüllüsü gençler üniversitelerinde kulüp, topluluk veya grup olarak örgütlenerek, belirledikleri ihtiyaçlara göre ‘sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri’ni hayata geçiriyor. Bu projeler, sadece topluma katkı sağlamakla kalmıyor, gençlerin aktif birer yurttaş olmasını sağlıyor ve kişisel gelişimlerini destekliyor. Geçen yıl 86 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen TOG Bazar’a 1300 kişi katıldı. İlk dört organizasyonunda stant kiralama ve biletli kapı girişinden 750 bin liranın üzerinde gelir; Toplum Gönüllüleri Vakfı projelerine aktarıldı.

Biz de Yapyapistir.com Atölye olarak orada olacağız. Ayrıca TOG standında satılacak ve çocukların gönüllü olarak hazırladıkları çanta, kitap ayracı, kelebekler ve sabunlardan satın almayı da unutmayın.

TOG BAZAR” üzerine bir yorum

  1. Geri bildirim: Lavanta Keseleri 1 (Pemberehber) | ! ! !---PEMBEREHBER---! ! ! Resimli Yemek Tarifleri-Hobi-Moda-Güzellik-Dekorasyon-Sağlık-Anne-Çocuk-Magazin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s