Dünyanın ilk işaretleme kalemi STABILO BOSS 40. yılını kutluyor!

Patron Aranıyor!

www.boss-wanted.com sitesine kaydolarak siz de kutlamaya katılabilir, kendinizi patron yerine koyacağınız çok keyifli bir oyun oynayabilirsiniz. Oyun cevaplamanız gereken on durum sorusu üzerine kuruludur; oyunun amacı bu on kritik durumda kendinizi kanıtlamanız ve ne kadar patron ruhlu olduğunuzu göstermenizdir. Cevaplarınıza bağlı olarak, sanal ofisinizi yaratacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınızı oyuna davet ederseniz ve onlardan biri de oyuna katılırsa, ofisinize yeni aksesuarlar kazanacaksınız. Her dört günde bir soru cevaplayacaksınız ve bu size e-posta ile hatırlatılacak. On soruyu da cevapladıktan sonra, ödül için çekilişe katılma hakkı kazanacaksınız.
Nisan-Temmuz arasında oyuna katılacaklar arasından yapılacak çekilişle kazanan talihliye, 28-30 Ekim tarihlerinde Kapadokya’da 2 kişilik hafta sonu tatili ve balon turu hediye edilecek. Ayrıca Nisan-Ağustos arasında oyuna katılanlar arasından 60 kişiye STABILO BOSS Mini USB bellek ve 60 kişiye BOSS fincan hediye edilecek.

İşaretleme kalemlerini oldum olası çok severim. Her zaman mutlaka kalemliğinde değişik renkleri bulunur.

40. yaşını kutlayan Stabilo Boss’un güzel bir süprizi var. www.boss-wanted.com sitesine üye olup eğlenceye siz de katılın. Hem eğlenin hem de kazanma şansını yakalayın.

www.yapyapistir.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s